Elektrik proje kapsamında;

-Bina kuvvetli akım ve zayıf akım,

-Trafo ve Özel Anhtar,

-Röleve,

-Güç Yükseltimi,

-Güç Azaltımı,

-Jeneratör vb... 

  

    Alanlarda uzman ve gerçekçi çizim ve tasarımlarla hizmet vermekteyiz. Tüm tasarımlarımız gerçekte uygulamaya yönelik olup minumum maliyet ve maksimum verimililik esasına göre müşteri memnuniyeti ve zamanlama anlamında tüm ihtiyaçlara cevap veren çizim ekibimiz ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdedir. 

 

   Tasarımlarım ve projelerimizi kendi bünyemizde bulunan HP 770, HP 800 ve HP 110 ozalit makine parkurumuzda renkli olarak basmaktayız. 

"En iyi yaptığımız iş, en iyi bildiğimiz iştir!...

                                   Bizden daha farklı bir şey istemeyin!..

Elektrik;

-Alçak gerilim,

-Yüksek gerilim,

-Zayıf akım,

-Kuvvetli akım vb...

 

      Konularda tüm özel konut, fabrika, hastane, spor kompleksleri, AVM vb... tesislerle birlikte, resmi işleri kapsayan tüm nitelikli alt yapı ve üst yapı elektrik işleri konusunda tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. 

 

      Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizi başarı ile işveren firmalarımıza teslim etmenin bize verdiği haz ve tecrübeyle her geçen gün iş anlayışımızdaki kalite çitasını yüklselterek ekip ve ekipman anlamında Türkiye'nin vazgeçilmez Elektrik Firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

      Enerjinin hızlı ve ekonomik olrak temin edilmesi ve müşterilermizin en uygun fiyata en iyi hizmeti almasını esas düstur kabul eden anlayışımız ile sağlam ve kararlı bir çizgide hizmetinizdeyiz. 

 

     Tüm elektrik işleriniz ve malzeme temininde bizden muhakkak fiyat alınız!..

Elektrik;

-Trafo 

-Kompanzasyon ve Harmonik

-Enerji Analizi vb...

 

        Sahalarda en verimli ve ucuz elektrik enerjisinin temini konusunda firmalara müşavirlik hizmetlerimiz devam etmektedir. Bu konuda özellikle uzaktan takip sistemlerimiz ile 7 gün 24 saat boyunca işletmelerdeki elektrik arızaları ve reaktif tüketimden kaynaklı oluşabilecek cezaları sistemimize aktarılan her 30 sn deki analizler ile anlık olarak müdahale etmek ve düzeltmek imkanına sahibiz...

 

       Artık  eski sistemleri bir kenara bırakın ve siz de istediğiniz an elektrik tüketiminizi rapor olarak cep telefonunuzda görün ve gerekli önlemleri alın. Sürpriz faturalar ve TEDAŞ sistemlerinden kaynaklı makine ve cihaz arızaları 7 gün 24 saat kayıt altında takip edilen sistemimiz sayesinde minumum seviyeye indirilmekte ve size her ay enerji raporu tarafımızca verilmektedir.

Elektrik;

-Topraklama,

-İş başlama/Bitirme

-Muayene ve Denetim-

-Paratoner Topraklama,

-Yanıcı ve Patlayıcı ortam raporları

-Yangın tesisat raporları vb...

 

      Konulardaki tüm raporlama ve uygunluk belgelerini tarafımızdan temin edebilirsiniz. Ancak bu sistemlerin raporlandırılmasında olmazsa olmaz kuralımız iyi bir denetimdir. Tarafınızda eksik görülen her türlü elektriksel işler ücretsiz olarak raporlandırılmakta ve size sunulmaktadır. Biz imza yetki ve sorumluluklarımızı tarafınıza sunulacak olan tüm test ve rapor sonuçlarına göre can ve mal güvenliğinizi emniyet altında tutacak şekilde sunmaktayız. 

 

    Her türlü elektriksel ölçüm ve rapor gerçek koşullara göre hazırlanmakta ve ona göre işlem yapılmaktadır. 

drktn - Unknown Artist
00:00 / 00:00
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

 

Çamtepe Mahallesi, Güngören Cd. No:29 D:3, Narlıdere/İzmir, Türkiye            Tel: 0 232 433 01 12         www.drktn.com   

                                                                                                                                                                                  info@drktn.com