Sisteminizde;
     Maksimum bilgi,
          Maksimum tecrübe,  
                 Minumum maliyet için
    BİZİ TERCİH EDİN!..
 

        Sisteminizde elektrik faturalarındaki beklenmedik süprizlerle veya arızalarla artık uğraşmayın. Elektrik faturalarınızı ve sisteminizi kontrol edin. Çünkü kontrol güçtür ve kontrol edemediğiniz şeyi yönetemezsiniz!.. Örneğin evinizdeyken aklınıza takıldı. "Bu ay elektrik faturam ne kadar gelecek diye?.." Çok basitçe telefonunuza bakmanız yeterli. Çünkü istediğiniz bilgi orada!... Peki nasıl? Açıklayalım;

 

Kompanzasyon

Başa dön..

          Bağlantı gücü 15 kW ve üstündeki aboneler için kayıp enerjinin azaltılması yönünde Eleketrik İdaresinin getirmiş olduğu bir kuraldır. Çoğu işletme bu istenmeyen ceza bedelini takip için bir elektrikçi ile anlaşır ve günlük sayaç endekslerini anşaltığı firmaya yollarlar. Firma da ayda bir gelip el ile müdahale eder. Ancak biz internet üzerinden takibi yapıyor ve yine gerekli müdahaleleri bilgisayar üzerinden yapıyoruz.

1.Sistemin Kurulumu;

        Kompanzasyonun beyni olan reaktif güç rölesine veya elektrik sayacınıza eternet kablosu ve eternet modemi ile bağlantı yapabilirsiniz.  Sadece modeminizin çıkışından bir kablo ile sisteme girmeniz yeterli olacaktır.

        Eğer sisteminzide herhangi bir internet bağlantısı yoksa herhangi bir GPS data hattınızın olması yeterli. Aylık 9 TL ödeyerek data SIM hattınızı GPS modemine takıp sisteminiz ile internet üzerineden irtibat sağlanmış olacaktır.

2.Sistemin Takibi

       Sistemin nasıl çalıştığını görmek için Grup Argenin Sistem giriş panelinden Demo Giriş butonunu tıklayınız.

        Kullanıcı bilgilerinizi girin ve sisteme giriş yapınız.

        Size verilen şifre ve parola ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu sayede sistem ile 7 gün 24 saat irtibat sağlanmış olacaktır.

        Artık elektrik tüketimimiz, voltaj ve akım değerlerimiz anlık olarak grafiklere dökülecek ve bu sayede tüketim maliyetlerimizi ve tüketim saatlerimizi 

SONUÇLAR;

 1.Elektrik fatualarından kaynaklanan reaktif ceza bedeli artık tarih olacak. Her gün endeks okuyup elektrikçinize bildirmeniz gereken zaman ve mesai kayıplarını çöpe atın. Aşağıda örnek bir cezalı fatura vardır. 

 3.Anlık olarak güç tüketiminizi görebilirsiniz. Örneğin tüketimini merak ettiğiniz bir makineniz var. Tüm sistemi kapatıp bu makinenizi çalıştırısanız bu makineni 1 saatte harcayacağı net maliyeti hesaplayabilirsiniz. Ya da gece bekçinizin size aylık harcadığı elektrik tüketimini görebileceksiniz. Ve dahası....

 2.TEDAŞ'tan kaynaklanan voltaj yükselmesi veya düşmesi nedeniyle cihazların arızalanması hemen hemen herkesin başına gelen bir durumdur. Peki bu durumu mahkemede nasıl ispatlarsınız? İşte sistem 7 gün 24 saat her 30 sn. de bir kayıt örnekleri almaktadır.  İşte size kimsenin itiraz edemeyeceği bir rapor!..

 4.Anlık olarak faturanızı görebilirsiniz. TEDAŞ'ın size vereceği fatura tarihini beklemenize gerek yok artık. Evinizde, ofisinizde ne zaman isterseniz tek bir tuşla faturanızı anlık olarak görebilirsiniz.

Başa dön..

Trafo İşletme ve Sorumluluk

 

                  Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri’nde can ve mal güvenliğinin sağlanması, ekonomik kayıpların önlenmesi için gerekli işletme hizmetlerinin yürütülmesini üstlenen yetkili kişilere "Yüksek Gerilim İşletme Sorumlusu" denir.
                  Yüksek gerilim işletme sorumluluğunu üstlenecek mühendislerin, E.M.O. tarafından verilen‘’Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri İşletme Sorumluluğu’’ ve S.M.M. belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

                  

1.Trafonuzun Yıllık Bakımı

        Trafonuzun yıllık bakımlarını yaptırmak, trafonuzun ve işletmenizin daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Yıllık bakım için gerekli olan yağ testleri ve sistemde meydana gelen çatlama ve patlaklar alanında uzman personel tarafından gerçekleştirilir.

2.Uygun Fiyat ve Hizmet Garantisi

        Trafonuzun yıllık bakımlarını yaptırmak, trafonuzun ve işletmenizin daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Yıllık bakım için gerekli olan yağ testleri ve sistemde meydana gelen çatlama ve patlaklar alanında uzman personel tarafından gerçekleştirilir.

drktn - Unknown Artist
00:00 / 00:00
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

 

Çamtepe Mahallesi, Güngören Cd. No:29 D:3, Narlıdere/İzmir, Türkiye            Tel: 0 232 433 01 12         www.drktn.com   

                                                                                                                                                                                  info@drktn.com